Konifery

Nářadí a květináče

Sortiment obchodu máme rozšířen i o prodej zahradních potřeb. Skladem máme výběr zahradního nářadí pro běžnou údržbu Vaší zahrady. Prodáváme rýče, hrábě, lopaty, lopatky, sázecí kolíky, nůžky, srpy, hadice atd. Vždyť ne nadarmo se říká: ‘Nářadí a nástroje dělají odborníka.

Aby Vaše radost z nákupu nového přírůstku byla úplná, můžete si vybrat i nový obal, a podpořit tak krásu rostliny k dokonalosti. V nabídce máme obaly, květináče, misky, podmisky, korýtka, truhlíky, keramické výrobky. Nabízíme výběr z mnoha velikostí, tvarů, různorodého materiálu (keramika, PVC, sklo) či dekoru (glazura, kanelování), designu, pro exteriér i interiér.

V poslední době jsou velmi oblíbené mrazuvzdorné keramické květináře či kamenná korýtka osázená zakrslými dřevinami a doplněna sukulenty, vřesy.

Pozn. nezapomínejte, že samotný květináč může podtrhnout estetické vlastnosti rostliny, ale v prvé řadě musí dostatečně plnit potřeby rostliny pro její růst. Rostlina v květináči má izolovaný kořenový systém, proto je třeba nutná pravidelná zálivka, dodatečný přísun živin nebo výměna substrátu.