Konifery

Kariéra

Hledáme parťáka do našeho zahradnického týmu v Žehušicích!

Máš ukončené studium zahradnického oboru nebo bohatou praxi v zahradnictví / lesnictví? Rád pracuješ v týmu, ale zároveň zvládáš samostatně plnit úkoly s odpovědným přístupem? Pokud ano, máme pro Tebe skvělou pracovní příležitost u nás v Žehušicích!

Náplň práce zahrnuje širokou škálu zahradnických aktivit, jako je řízkování, výsadba, dobývání a přesazování rostlin, ale také vyřizování zakázek a manipulaci se zbožím. Potřebovat budeš především fyzickou sílu a znalost práce se základním zahradnickým nářadím a mechanizací, jako jsou křovinořez, motorová pila, plotostřih, malotraktor, VZV a dobývací stroj Pazzaglia. Pokud ještě vlastníš řidičský průkaz sk. B a T, bude to přidanou hodnotou pro Tebe i pro nás.

Co nabízíme? Dlouhodobou spolupráci v zavedené české firmě s bohatou tradicí sahající až do roku 1924. Těšit se můžeš na pravidelnou mzdu ve výši 25.000,- až 30.000,- Kč, 25 dní dovolené, stravenkový paušál a hlavně jednosměnný provoz, který Ti zajistí dostatek volného času v soukromém životě. Jako náš zaměstnanec získáš také slevy na veškerý nabízený sortiment.

Přidej se k našemu týmu a zhodnoť svou zahradnickou zručnost a energii v Žehušicích! Svůj životopis zašli na e-mail: martinek@konifery.cz ještě dnes. Těšíme se na setkání!