Nám se nelení, Vám se zelení...     ...od roku 1924 

pro velkoodběratele
734 328 968
konifery@konifery.cz

zahradní centrum

Zahradní centrum

Zahradní centrum je umístěno přímo v areálu okrasných školek Konifery v Žehušicích. Je umístěno ve středu obce, napravo od zámku. Sousedí s oborou s bílými jeleny. Zde je možno zakoupit široký sortiment okrasných i ovocných rostlin jak z vlastní produkce, tak i rostlin z partnerských školek. Specializujeme se především na kanadské borůvky a jiné vřesovištní rostliny a jehličnany. Můžeme Vám rovněž nabídnout sortiment rostlin pro osázení soukromých i veřejných ploch. V nabídce máme okrasné druhy vhodné pro záhony, skalky, zídky, koryta, misky, vřesoviště, živé ploty, dále okrasné růže, popínavé rostliny pro treláže, pergoly, besídky i ovocné stromky.

Jako doplňkový sortiment pro Vaši zahradu nabízíme zahrádkářské potřeby, hnojiva, substráty, mulčovací kůru, zeminu, nádoby, truhlíky, obaly, koryta.

Nákup je možný přímo v naší školce, kde lze využít i bezhotovostní platby. Přijímáme tyto platební karty: VISA, VISA Electron, V Pay, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, American Express. Naši zaměstnanci Vám při výběru ochotně poradí. Rostliny je možné rezervovat, popřípadě se dohodnout na individuální dopravě. Zásilkový prodej neprovozujeme.

Při nákupu zboží nad 5.000,-Kč je zákazníkovi poskytnuta okamžitá sleva -3% z celkové ceny nákupu, při nákupu nad 10.000,-Kč je poskytnuta okamžitá sleva -5% z celkové ceny nákupu.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Partneři:

Svaz školkařů ČR
www.svaz-skolkaru.cz
Zahradnický vyhledávač
www.hortiflora.cz
Navštivte nás
KONIFERY s.r.o. - idatabaze.czOkrasné dřeviny - idatabaze.cz

Obchodní podmínky | Webdesign    

Copyright 2014. Konifery.cz - Okrasná školka